Mutfağınızın Zeminini Açmak için Shop Vac Kullanma

Mutfak gideriniz tıkalı ve tesisatçı çağıracak paranız yok. Pistonu kullanmayı denediniz ama çalışmıyor. Ne yapabilirsiniz, tesisatçı alacak paranız yok ve piston iyi çalışıyor gibi mi görünüyor?

Suyu süpürmek için kullanılabilecek, mağazadan satın alınmış bir elektrikli süpürgeniz varsa, kendinize birkaç dolar tasarruf edebilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey, filtreyi mağaza vakumundan çıkarmaktır. Filtre, talaş veya kir gibi kuru malzemeleri temizlemek için kullanılır.

Filtreyi çıkarmazsanız, ıslandığında ona zarar verme ihtimaliniz vardır. Dükkan elektrikli süpürgesini iyice temizlediğinizden emin olun ve havaya herhangi bir kir veya toz üflemediğinden emin olmak için dışarıda açın.

Tüm bunları yaptıktan sonra, elektrikli süpürgenizi mutfağa getirmenin ve mutfağınızı süpürmeyi denemenin zamanı geldi. Mutfak gideriniz tıkalı olduğu için lavaboda su olduğunu hayal ediyorum. Tıkanmış tahliyenin ucuna bir mağaza vakum hortumu takın ve açın. Kirli suyu mümkün olduğu kadar boşaltın ve ardından lavabo giderini kapatacak kadar temiz su ile mutfak lavabosunu yeniden doldurun.

Bu noktada, mutfak lavabosunun açıklığını elinizi kullanarak kapatırken, kapatma hortumunun ucunu derin bir gidere koyacaksınız. Bu, mümkün olduğunca çok olasılığı kapatmanıza izin verecektir. Şimdi, lavabonun açıklığını mümkün olduğunca engellerken bulaşık makinesini açmanız gerekiyor.

Bu ilk seferde çalışmayabilir, bu nedenle su eklemeye devam edin ve işlemi tekrarlayın. Bu işe yaramazsa ve çift lavabonuz varsa, diğer açıklığı kapatıp tekrar denemeniz gerekebilir.

Buradaki amaç ve amaç, derin bir mutfak sifonu veya mutfak atıklarını çeken boruları olan tıkanmış bir gideri gidere çevirmeye çalışmaktır.

Bunu dört kez yaparsanız ve hala çalışmıyorsa, denemişsinizdir, şimdi bir mühendis çağırmanın zamanı geldi. Ancak işe yararsa, kendinize birkaç dolar tasarruf etmiş olursunuz. Banyo lavaboları, tuvaletler ve küvetlerdeki giderleri temizlemek için bu yöntemi kullanabileceğinizi unutmayın.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!