Bafafa ve Zokala cipslerinin hazırlanması

Uzun ve yorucu bir günün sonunda jakuzide dinlenmek gibisi yoktur. Kitap okumayı ya da eğlenceli müzik dinlemeyi sevebilir ya da hiçbir şey yapmamayı ve zihninizin günün endişelerini unutmasını tercih edebilirsiniz. Duş sadece dinlenmek için iyi bir yer değil, aynı zamanda banyonuzda güzel bir yer ve görünümünü bozabilecek birçok talaş ve çizikleri düzeltmenin kolay olduğunu bilmek güzel.

Yıllardır sevdiğiniz ve keyifle kullandığınız güzel bir eski akrilik küvete sahip olabilirsiniz. Şimdi çizilirse, arabanızın çizikleri ile aynı olacaktır. Baktığınız her yerde sabrınızı ve vizyonunuzu yok edebilecek bariz bir kusur. Yani tıpkı bir araba gibi arabayı silip yumuşak bir bez kullanarak yüzeyine uygulayabilirsiniz.

Bu iyi bir haber, ancak küçük bir cihaz alırsanız, bu çok ciddi bir şekilde görülebilir ve bunun güzel adet döngünüzün sonu olduğundan endişe duyabilirsiniz. Ama hayır, yine bir araba gibi, araba dolgusunu sabitlemek için iki parça ile sabitleyebilirsiniz. Bu garip görünebilir, ancak iyi çalışır ve duşu tamir etmek için bir profesyonelin gelmesinden daha ucuzdur. Dolguyu arabaya uygular gibi talimatlara göre karıştırın ve banyoya uyması için biraz akrilik boya karıştırın. Dolguyu uygulayın ve kurumasını bekleyin, ardından çok ıslak ve kuru bir zımpara kullanarak zımparalarken ıslak tutun. Duşunuzun herhangi bir bölümünü çizmek istemediğiniz için bunu çok dikkatli yaptığınızdan emin olun.

Ne yazık ki tüpten büyük bir parça eksikse bir uzmana ihtiyaç duyulur. Geldiklerinde, bir onarım teklifi aldığınızdan emin olun çünkü bu pahalı olabilir.

Geleneksel banyo makyajına çözüm oldukça etkileyici. çivi kullanabilirsiniz. Evet, doğru, her gün oje. Emaye çok sert olmasına ve cam benzeri bir yüzeye sahip olmasına rağmen, vurulduğunda çatlayabileceğini göreceksiniz. Bu daha büyük bir talaşa neden olursa, o zaman bir epoksi reçine tamir takımı kullanmalısınız, ancak önce pas olmadığından emin olun, çünkü bunu bir pas sökücü kullanarak çıkarmanız gerekecek. Bu yüzden uygulamadan ve ekstra her şeyi sildikten sonra, banyonun diğer alanlarına zarar vermemeye özen göstererek ince zımpara ile zımparalamadan önce bir saat banyoyu bırakmalısınız. Ardından, banyonun geri kalanıyla aynı rengi elde edene kadar her uygulama arasında zımparalayarak emaye boya kullanabilirsiniz.

Tencerenizin yeni bir yere ihtiyacı varsa, bunu kendiniz yapmanız mümkündür. Ancak, sıhhi tesisatta yeniyseniz, profesyoneller bu sorunu çözmelidir. Müteahhitlerin sahada çalışıp çalışmayacağını veya boruyu alıp almayacağını tartıştığınızdan emin olun. İşi kendiniz yapmaya karar verirseniz, doğru kıyafetleri giydiğinizden ve odadaki her açıklıkta böcek ve kirlerin çabalarınızı mahvetmesini önlemek için sızdırmazlık ürünleri kullandığınızdan emin olun.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!