Ev Sıhhi Tesisat Sorunları için Çözümler

Ev sahipleri olarak hayatımızın bir noktasında karşılaşacağımız bazı tesisat sorunları vardır. En yaygın sorunlardan üçü sızdıran borular, sızdıran borular veya tıkanmış giderler veya klozetlerle ilgilidir. Bu tür sorunlarla hemen ilgilenmek için zaman ayırmak, sorunun acil bir duruma dönüşmesini engelleyebilir, bu da sorunu çözmek için acil bir tesisatçı tutmanız gerektiğinde ev faturanızı artırabilir.

Sık görülen bir sıhhi tesisat sorunu, tıkanmış klozetler, lavabolar ve duş giderleridir. Çoğu zaman, onlara çöp kutusu gibi davranan, rahatlık uğruna her şeyi içine döken ev sahiplerinin zulmünden kaynaklanır. Jikleyi onarmak için, tuvaleti sifonu çekmek ve tuvaleti yeniden başlatmak için bir elektrikli süpürgenin beklemede olması en iyisidir. Bu tür çamurların oluşmaması için, klozete kalın doku, kağıt vb. gibi şeyleri eritmek için çok sert atmamayı ve banyodaki zemin tuzaklarına takılan tüyleri düzenli olarak temizlemeyi unutmayın, böylece tıkanma ve boğulma olmaz. boşaltmak.

Bir diğer yaygın tesisat sorunu, banyo ve mutfaklardaki muslukların sızdırmasıdır. Tedavi edilmezse, sızıntılar daha da kötüleşebilir ve daha fazla su hasarına neden olarak faturalarınızı artırabilir. Sızıntının en yaygın nedeni aşınmış bir yıkayıcıdır. Yani tek yapmanız gereken eski çamaşır makinenizi yenisiyle değiştirmek ve pompanız çalışır durumda. Farklı musluk türleri nedeniyle, yerel donanım mağazanızdan ne tür çamaşır makinesi alacağınızı bilemeyebilirsiniz. İyi bir seçenek, ana su kaynağınızı kapatmak ve yenisini almak üzere bir hırdavatçıya götürebilmek için tahliye vananızı çıkarmaktır.

Son olarak, suyun patlayan borulardan galonlarca hazne çukurlarına gitmesini önlemek için boru sızıntılarına hızlı bir şekilde dikkat edilmelidir. Sızıntının kaynağını kontrol edin; bir eklemden geliyorsa, işe yarayıp yaramadığını görmek için sıkmayı deneyin. Değilse, üzerine bir conta koymanız veya yeni bir conta değiştirmeniz gerekir.

Yukarıdakiler hala sorununuzu çözmezse, profesyonel yardım almanın ve size yardımcı olacak güvenilir bir tesisatçı bulmanın zamanı geldi. Tavsiye ettiğim güvenilir bir Singapurlu tesisatçı ile nasıl iletişime geçeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!