Lavabo, Duş veya Tuvaleti Tamir Etmenin 4 Farklı Yolu

Bir mutfak lavabosunu, duşu veya tuvaleti temizlemenin birçok farklı yolu vardır. Bu yöntemler hakkında bilginiz varsa, yerel tesisatçınızı aramayarak biraz tasarruf edebilirsiniz. Yöntemleri insanların düşündüğü kadar zor değil. Evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aşağıda belirtildiği gibi basit yönergeleri izlemeniz yeterlidir.

Banyonuzda, yer giderinizde veya duş giderinizde tıkanmaya neden olabilecek birçok şey vardır. Başlıca nedenlerden bazıları sabunlar, diş macunları ve hatta kozmetiklerdir. Bu sorunu çözmenin en iyi ve en kolay yolu, çevre dostu bir unclogger kullanmaktır. İlacı siyahın altına dökmeniz gerekir ve birkaç dakika içinde çözüldüğünde akan su ile boşaltın.

Bu işe yaramazsa, indirme durağında herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol edin. Bazen saç ve döküntülerle kaplıdır. Bu nedenle, tamamen açılıp açılmadığını kontrol edin. Açılır durağı gevşetin ve açılıp açılmadığına bakın. Açılır tahliye durdurucu açıkça görülüyorsa, duvarın arkasındaki tahliye borusunda bir sorun olabilir.

Drenaj borusundaki tıkanıklığı gidermek için elektrikli bir kök açıcı kullanabilirsiniz. Drenajın üzerine itin ve aşağı doğru bastırarak bloğu çıkarmaya çalışın. Telin bir ucunu gidere yerleştirin. Tel tüneldeyken bükülür. İşe yaramazsa, yılanı baş aşağı çevirin ve gruba yakalandıktan sonra tekrarlayın, yılanı yukarı çekin ve yumruyu atın.

Başka bir seçenek bir piston kullanmaktır. Basamak kupasını deliğin üzerine yerleştirin ve derin suya karşı iyi bir sızdırmazlık sağladığından emin olun. Tıkanmaya neden olabilecek her şeyi çıkarmak için hızlı ve keskin bir hareket kullanın.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!