Tesisatçı – Birini İşe Almak için 16 İpucu!

1. AYNI ZAMAN, TAM ZAMANLI DESTEK: Kendiniz için en iyi zamanı seçebileceğinizden emin olun. Kiralayacağınız tesisatçının hızlı olup olmadığını en baştan öğrenin. Geç kalmak iyi değil. Tüm gün bir tesisatçının gelmesini beklemekten daha kötü bir şey yoktur, özellikle de iş dışındaysanız.

2. FİYAT: Bir ağaç söz konusu olduğunda gerçekleşecek birçok farklı şey var. Müteahhitiniz sorunun ne olduğunu öğrendiğinde, ona maliyetin saatlik olup olmadığını veya her iş için makul bir ücret olup olmadığını sorduğunuzdan emin olun. Ayrıca parça ve işçilik maliyetlerini de sormayı unutmayın. Ayrıca şarkıcının ekstra bir süre için ücret isteyip istemediğini ve alırsa maliyetinin ne olduğunu sormaya çalışın. Gelişmiş fiyatlandırmaya sahip bir pulluk operatörü, yani saate göre değil, işe göre ücret alan bir pulluk operatörü aramanız faydalı olabilir. Müşterinin bütçesi dahilinde kalmasını kolaylaştırmak için bu şekilde ödeme yapmak en iyisidir.

3. Bu Bölüm Düzenlenebilir veya Değiştirilebilir mi?: Sızıntı veya başka bir küçük sorununuz varsa, sorunun onarımla çözülüp çözülemeyeceğini veya parçanın değiştirilip değiştirilemeyeceğini sorun.

4. üzerindeTEŞHİS GARANTİSİ: Yapılan işin tasdik edileceği ilkesine dayanan bir kahin seçin. Müşteri Hizmetlerini sorun ve sundukları Garanti türünü sorun.

5. AYNI GÜN SERVİS: Bu harika bir satış noktası. En iyi tesisatçıya ihtiyacınız olduğunda çoğu zaman acil bir durum olabilir. Ne olursa olsun günlerce beklemek istemiyoruz. İhtiyacınız olduğunda müsait olan bir müzisyen bulmaya çalışın. Genellikle bu, haftada 7 gün, günde 24 saat müsait olan biri anlamına gelir.

6. AÇIKLAMA: Tesisatçınızın sıhhi tesisat sorununuzu anlayacağınız günlük terimlerle açıkladığından emin olun.

7. Ne zaman KİRALAMA TESİSATI: Üreticinin talimatlarına uyduklarından emin olun.

8. SONRAKİ FATURA: İşiniz bittiğinde bir tane alıp alamayacağınızı sorun.

9. TÜM ONARIMLARDA 2 YIL GARANTİ: Garantiler konusunda seçici olun. Tüm onarımlarında 2 yıl garantili bir tesisatçıya gidin.

10. BİRÇOK UZMAN: Yılların tecrübesine sahip, ehliyetli ve işi bittikten sonra temizleyen ve temizleyen bir tesisatçıya gidin. Müzisyene lisanslı olup olmadığını sormanız çok önemlidir. Lisanslı bir tesisatçı matematik, sıhhi tesisat ve yazma becerilerine ve planları okuma becerisine ve yerel tesisat sembollerinin bilgisine sahip olacaktır. Yukarıdakilerin tümü, mümkün olan en iyi tedaviyi almanıza yardımcı olacaktır.

11. SİGORTA: Profesyonel bir tesisatçıya sigortası olup olmadığını sorun. Sigorta poliçesinin bir kopyasını isteyin.

12. YAZDIRMA ÇAĞRISI: Tesisatçı lisansının güncel olduğundan emin olun.

13. İZİNLER: Tesisatçının belirli bir işi yapması için izin almanız gerekiyorsa, gerekli izinleri mutlaka tesisatçıya sorun.

14. TEMİZLEME: Sözleşmesinde herkesi temizlemekten sorumlu olacağını söyleyen tesisatçı tipini bulun. Fiyatları karşılaştırın, ancak en düşük fiyatın her zaman en iyi yol olmadığını unutmamak önemlidir. Yetenekli, deneyimli bir tesisatçı daha yüksek bir saatlik ücret talep edebilir, ancak ilk denemede sorununuzu çözmenin en ucuz yolunu her zaman bilir! Ve bu size çok para kazandırabilir.

15. KULLANIMIN REDDİ: Her ihtimale karşı ödeyen bir tesisatçı ile gidin. En azından karşılayabileceğiniz tüm parayı ödemekte sorun yaşayıp yaşamayacağınızı bileceksiniz.

16. YARDIM İSTEYİN: Ailenizden, arkadaşlarınızdan ve iş arkadaşlarınızdan mümkün olduğunca fazla bilgi alın.

İyi bir Tesisatçı tanıyor musunuz? Bölgenizde iyi bir müzisyen bulmak için tercihen çevrimiçi olarak ödevinizi yapın. Googling’e başlayın ve iyi bir şarkıcı tutmanın ne gerektiği konusunda kendinizi eğitin. Bir potansiyel bulduğunuzda, çalışmalarını garanti edip etmediklerini sorduğunuzdan emin olun.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]

Popüler Bir Şarkıcı mı Arıyorsunuz? Bu 5 Önemli İpucu Size Yardımcı Olacak

Saygın bir tesisatçı seçmeden önce beş önemli şeyi göz önünde bulundurmalısınız. Bu faydalı makale, doğru sıhhi tesisat işini düşünürken size doğru yönde rehberlik edecektir. Bu makalenin sonunda tesisatçının ruhsatlı ve sigortalı olduğundan, fiyat verirken size iyi fiyat verdiğinden, bilgi birikimine sahip olduğundan, ihtiyaçlarınıza hızlı cevap verdiğinden, ücretsiz veya düşük maliyet sunduğundan nasıl emin olacağınızı öğreneceksiniz. hizmet. Saygın bir tesisatçı seçmeden önce beş önemli şeyi göz önünde bulundurmalısınız. Bu faydalı makale, doğru sıhhi tesisat işini düşünürken size doğru yönde rehberlik edecektir. Bu makalenin sonunda tesisatçının ruhsatlı ve sigortalı olduğundan, fiyat verirken size iyi fiyat verdiğinden, bilgi birikimine sahip olduğundan, ihtiyaçlarınıza hızlı cevap verdiğinden, ücretsiz veya düşük maliyet sunduğundan nasıl emin olacağınızı öğreneceksiniz. hizmet.

1) Tesisatçınız Lisanslı ve Sigortalı mı?

Ses net mi? Ancak Raleigh North Carolina’da ruhsatlı veya sigortalı olmayan birçok tesisatçı var. Bazen bir müzisyen bir sanat eserini alıp ruhsatlandırmayı düşünmeden üzerinde çalışmaya başlayabilir. Tüketici olarak bu tesisatçılar hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Devlet, profesyonel bir tesisatçının lisans vermeden önce gerekli tüm sınavları ve geçmiş kontrollerini geçtiğinden emin olmak için mükemmel bir iş çıkarır. Saygın bir sıhhi tesisat hizmeti seçerken sigorta çok önemlidir. Bir kaza durumunda tüketicilerin korunması gerekir. Bir şey çok kötü giderse, tesisatçının sigorta şirketi bir kaza veya kazadan kaynaklanan zararları ödeyebilir. Öte yandan, tesisatçının uygun bir sigortası yoksa ve tehlikeli bir şey olursa, zararlardan yalnızca alıcının sorumlu olması ihtimali yüksektir. Seçtiğiniz tesisatçının lisanslı ve sigortalı olup olmadığını belirlemenin birçok yolu vardır. İlk önce arayandan sertifikasını görmesini isteyebilirsiniz. Başka bir seçenek de, yerel lisans kurulunuzla kontrol ederek bir lisansı doğrulamaktır.

2) Sıhhi Tesisat Hizmetiniz iyi bir fiyat sunuyor mu?

Fiyat bu günlerde sıcak bir konu. Herkes her zaman en ucuz arabayı, en ucuz gadget’ı veya en ucuz TV’yi arar. Öte yandan bombalama tamamen farklı bir konudur. Bir düşünün, bir doktorun ofisine girdiğinizde, ofise girdiğinizde “Ne” diye soruyor musunuz? Belki değil! Elbette maliyet önemli bir faktör ama sorununuzu çözebilecek bir doktor aramıyor musunuz? Tesisatçılar aynı bağlamda görülmelidir. Bazen ucuz tesisatçılar en iyisi olmayabilir. En ucuz araba veya en ucuz TV gibi. Maliyet çok önemlidir ve doğru tesisatçı ucuz olmasa da size binlerce dolar kazandıracaktır. Tesisatçınıza, sorunu teşhis edebilecek, sorunu çözmek için size uzun vadeli bir fikir verebilecek ve doğru bir tahminde bulunabilecek bir danışman olarak bakın. Tesisatçı telefonda yardımcı oluyor mu? Size doğru soruları soruyorlar mı? Bazen şehirdeki en ucuz tesisatçıyı bulmaktan daha az ödeyip daha fazla fayda sağlamak daha iyidir. En iyi tesisatçılardan biri “Ne kadar?” sorusuna kaşlarını çattı. konuşmanın ilk 20 saniyesinde sorulduğunda. Bu nedenle, bahsin değerini sormayın. Önce bir tesisatçının neler sunabileceğini kontrol edin ve ardından tesisat ihtiyaçlarınızı çözmek için bir tahmin isteyin.

3) Deneyimli bir tesisatçı arayın!

Doğru tesisatçı seçiminde bilgi en önemli faktörlerden biri olmalıdır. Bilgi ve problem çözme becerileri söz konusu olduğunda, bilginin yerini hiçbir şey tutamaz. Telefonla tesisatçıyı ararken yapılacak en iyi şey sorununuzu açıklamak ve tesisatçının cevabını test etmeye çalışmaktır. Sorununuzu telefonda çözecek bir tesisatçı aramıyorsunuz. Öte yandan, yapmaya çalıştığınız şey… tesisatçının geçmişte benzer bir sorunla uğraştığını anlamaya devam etmek. Örneğin, mutfakta sızdıran borular varsa, sıhhi tesisat servislerini aradığınızda şöyle şeyler duymalısınız: “Mutfakta boruların çıkmasına neden olabilecek çeşitli şeyler olabilir, küçük bir sızıntıdan küçük bir sızıntıya kadar değişebilir. ciddi bir sorun.Biz gelip sorunu “küçük bir miktar” için teşhis edebilir ve düzeltmenin ne kadara mal olacağını size bildirebiliriz.Deneyimli bir tesisatçıda aradığınız, değer katan dürüst bir cevaptır.Ne olmadığınız genel sözler söyleyen ve endişelerinizi gidermeyen bir tesisatçı aranıyor.

4) Sıhhi tesisat hizmeti duyarlı mı?

Kaç kez bir uzmanı arayıp dört gün sonra geri aradın? Bu sizin başınıza geldi mi bilmiyorum ama bu sektörde çok yaygın bir şey. Ralegh NC’de saygın bir tesisatçı seçerken yanıt süresi özellikle önemlidir. Sıhhi tesisat acil bir operasyon olarak kabul edilir. Sorun doğru bir şekilde çözülmezse, evinizi 5 saatten daha kısa sürede su basabilir. Bunun ötesinde, onarımı binlerce dolara mal olabilecek su hasarı restorasyonu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle, yanıt süresi çok önemlidir. Arayanın veya yanıtlayanın bir saatten az ise 5 saat içinde yanıt vermesini beklemelisiniz. Tesisatçıların çok meşgul olduğu doğru olsa da, sıhhi tesisat hizmetinin her zaman hızlı bir şekilde cevap verebilmeleri için bir planı vardır. Karşılaştığınız sorunu daha iyi anlamak için doğrudan tesisatçıyla konuştuğunuzdan emin olun.

5) Sıhhi tesisat hizmetiniz Ücretsiz Tahminler veya Ücretler sunuyor mu?

Tesisatçıların ücretsiz keşif yapması mı yoksa bir ücret talep etmesi mi gerektiği konusunda her zaman bir tartışma vardır. Ayrıca bir doktor randevusunu da düşünün. Daha az ödeme yapmaktan çekiniyor musunuz? Belki değil! Aslında, bazı deneyimli tesisatçılar ÜCRETSİZ bir tahminde bulunacaktır. Ancak tesisatçı sağlamsa, sorununuzu çözebiliyorsa ve sıhhi tesisat ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde çözebiliyorsa, ücretsiz keşif sunmasalar bile bu tesisatçıyı yükseltmelisiniz. ÜCRETSİZ bir tahmin sunarken büyük değer sağlayabilecek saygın bir sıhhi tesisat hizmeti bulabilecek kadar şanslıysanız, bu sadece bir bonus. Her durumda, bir tesisatçıyı işe alırken tek düşüncenizin ÜCRETSİZ bir tahmin olmasına izin vermeyin.

Son olarak, bir tesisatçı seçerken lisans ve sigorta, maliyet etkinliği, probleminize hızlı bir şekilde yanıt verme deneyimi ve ÜCRETSİZ tahminler veya düşük ücretler gibi önemli faktörleri araştırmak önemlidir.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!