Tesisatçı – Birini İşe Almak için 16 İpucu!

1. AYNI ZAMAN, TAM ZAMANLI DESTEK: Kendiniz için en iyi zamanı seçebileceğinizden emin olun. Kiralayacağınız tesisatçının hızlı olup olmadığını en baştan öğrenin. Geç kalmak iyi değil. Tüm gün bir tesisatçının gelmesini beklemekten daha kötü bir şey yoktur, özellikle de iş dışındaysanız.

2. FİYAT: Bir ağaç söz konusu olduğunda gerçekleşecek birçok farklı şey var. Müteahhitiniz sorunun ne olduğunu öğrendiğinde, ona maliyetin saatlik olup olmadığını veya her iş için makul bir ücret olup olmadığını sorduğunuzdan emin olun. Ayrıca parça ve işçilik maliyetlerini de sormayı unutmayın. Ayrıca şarkıcının ekstra bir süre için ücret isteyip istemediğini ve alırsa maliyetinin ne olduğunu sormaya çalışın. Gelişmiş fiyatlandırmaya sahip bir pulluk operatörü, yani saate göre değil, işe göre ücret alan bir pulluk operatörü aramanız faydalı olabilir. Müşterinin bütçesi dahilinde kalmasını kolaylaştırmak için bu şekilde ödeme yapmak en iyisidir.

3. Bu Bölüm Düzenlenebilir veya Değiştirilebilir mi?: Sızıntı veya başka bir küçük sorununuz varsa, sorunun onarımla çözülüp çözülemeyeceğini veya parçanın değiştirilip değiştirilemeyeceğini sorun.

4. üzerindeTEŞHİS GARANTİSİ: Yapılan işin tasdik edileceği ilkesine dayanan bir kahin seçin. Müşteri Hizmetlerini sorun ve sundukları Garanti türünü sorun.

5. AYNI GÜN SERVİS: Bu harika bir satış noktası. En iyi tesisatçıya ihtiyacınız olduğunda çoğu zaman acil bir durum olabilir. Ne olursa olsun günlerce beklemek istemiyoruz. İhtiyacınız olduğunda müsait olan bir müzisyen bulmaya çalışın. Genellikle bu, haftada 7 gün, günde 24 saat müsait olan biri anlamına gelir.

6. AÇIKLAMA: Tesisatçınızın sıhhi tesisat sorununuzu anlayacağınız günlük terimlerle açıkladığından emin olun.

7. Ne zaman KİRALAMA TESİSATI: Üreticinin talimatlarına uyduklarından emin olun.

8. SONRAKİ FATURA: İşiniz bittiğinde bir tane alıp alamayacağınızı sorun.

9. TÜM ONARIMLARDA 2 YIL GARANTİ: Garantiler konusunda seçici olun. Tüm onarımlarında 2 yıl garantili bir tesisatçıya gidin.

10. BİRÇOK UZMAN: Yılların tecrübesine sahip, ehliyetli ve işi bittikten sonra temizleyen ve temizleyen bir tesisatçıya gidin. Müzisyene lisanslı olup olmadığını sormanız çok önemlidir. Lisanslı bir tesisatçı matematik, sıhhi tesisat ve yazma becerilerine ve planları okuma becerisine ve yerel tesisat sembollerinin bilgisine sahip olacaktır. Yukarıdakilerin tümü, mümkün olan en iyi tedaviyi almanıza yardımcı olacaktır.

11. SİGORTA: Profesyonel bir tesisatçıya sigortası olup olmadığını sorun. Sigorta poliçesinin bir kopyasını isteyin.

12. YAZDIRMA ÇAĞRISI: Tesisatçı lisansının güncel olduğundan emin olun.

13. İZİNLER: Tesisatçının belirli bir işi yapması için izin almanız gerekiyorsa, gerekli izinleri mutlaka tesisatçıya sorun.

14. TEMİZLEME: Sözleşmesinde herkesi temizlemekten sorumlu olacağını söyleyen tesisatçı tipini bulun. Fiyatları karşılaştırın, ancak en düşük fiyatın her zaman en iyi yol olmadığını unutmamak önemlidir. Yetenekli, deneyimli bir tesisatçı daha yüksek bir saatlik ücret talep edebilir, ancak ilk denemede sorununuzu çözmenin en ucuz yolunu her zaman bilir! Ve bu size çok para kazandırabilir.

15. KULLANIMIN REDDİ: Her ihtimale karşı ödeyen bir tesisatçı ile gidin. En azından karşılayabileceğiniz tüm parayı ödemekte sorun yaşayıp yaşamayacağınızı bileceksiniz.

16. YARDIM İSTEYİN: Ailenizden, arkadaşlarınızdan ve iş arkadaşlarınızdan mümkün olduğunca fazla bilgi alın.

İyi bir Tesisatçı tanıyor musunuz? Bölgenizde iyi bir müzisyen bulmak için tercihen çevrimiçi olarak ödevinizi yapın. Googling’e başlayın ve iyi bir şarkıcı tutmanın ne gerektiği konusunda kendinizi eğitin. Bir potansiyel bulduğunuzda, çalışmalarını garanti edip etmediklerini sorduğunuzdan emin olun.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]

Acil Arayanları İşe Alma

Acil bir durumda bir tesisatçı kiralamanız gerekiyorsa, hazırlamanız gereken birkaç şey vardır. Sıhhi tesisatla ilgili olan şey, bir şeyin sizi ne zaman mahvedeceğini asla bilemezsiniz. Banyonun ne zaman tıkanacağını, çöp öğütücünün ne zaman tıkanacağını veya boruların ne zaman patlayıp evinizi su basmaya çalışacağını bilmek zor. Bazen en kısa sürede tesisatçı hizmetlerine ihtiyacınız olabilir. İşte bunlardan herhangi biri olursa ne bekleyeceğinizi bilmenize yardımcı olacak bazı ipuçları.

Acil durumunuzla ilgilenecek bir tesisatçı aradığınızda, bunu arabanızı açacak bir araba çilingir bulmaya çalışmakla karşılaştırabilirsiniz. Acil bakımla ilgili beklemeniz gereken bazı şeyler vardır. Faktörlerden biri, sağlanan hizmetlerin yüksek maliyetidir. Acil durumla ilgili olmayan şeyleri düzeltmek için bomba imha işleminin rutin olarak yapılması durumunda maliyetin çok daha yüksek olacağını bekleyebilirsiniz. Bunun nedeni, çalışmaya gerçekten ihtiyacınız olması ve şarkıcının bazı eklentileri veya paraya mal olabilecek diğer şeyleri saklamak zorunda kalması olabilir.

Bilmeniz gereken bir diğer şey ise tesisatçının evinize ulaşmasının ne kadar süreceğidir. Sıhhi tesisat sorunu yaşıyor olmanız, tesisatçınızın acil servisler kadar hızlı geleceği anlamına gelmez. Bu, acil aramayı yapan kişinin nerede olduğuna ve ne yaptığına bağlıdır. İyi bir şirketle çalışıyorsanız, o zaman size bir tesisatçının evinize gelmesinin ne kadar süreceğine dair bir tahminde bulunabileceklerdir, bu yüzden zamanın kendi sorumluluğunuzda olup olmadığını sorduğunuzdan emin olun. başka bir sıhhi tesisat servisi kiralayın.

Evinize gelmesi için acil bir tesisatçı tutarken bilmeniz gereken birkaç şey var. Birinin gelmesi için gereken sürenin maliyeti ve hızı hakkında kendinizi bilgilendirerek, zaten sinir bozucu bir duruma eklenebilecek birçok baş ağrısından ve hayal kırıklığından kendinizi kurtarabilirsiniz.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!