En Popüler Tesisat İşleri

Tıkanmış bir tuvalet gibi insanların kendi kendilerine çözebilecekleri küçük tesisat sorunları olsa da, profesyonel bir tesisatçı tarafından çözülebilecek başka sorunlar da vardır. Tesisatçılar, işi doğru yapmak için bilgi, beceri ve araçlara sahiptir.

Aşağıda en yaygın sıhhi tesisat servis sorunlarının bir listesi bulunmaktadır:

1. Tuvaletten kötü kokulara neden olan sorunların giderilmesi tesisatçı işi gerektiren bir sorundur. Güçlü bir kaka kokusu. Bunun nedeni, patlamış bir tahliye borusu, arızalı bir mum halkası veya klozetteki yetersiz su olabilir. Banyo giderinden gelen güçlü hoş olmayan bir koku da olabilir. Bunun nedeni kırık bir boru, kırık veya sızıntı yapan bir kapan veya kuru bir kapan olabilir.

2. Ayrıca temizleyemediğiniz ve suyun akışının durmasına neden olan tıkanmış bir tuvaletiniz olabilir. Bu, kurumuş saç, sabun, yağ ve yağın birikmesi sonucu olabilir. Bir tesisatçı, katı bir bloğu çıkarmak için araçlara sahip olacaktır.

3. Sıhhi tesisat sistemi ayrıca düşük su basıncına veya dalgalı su sıcaklığına sahip olabilir. Musluklarınızı çalıştırdığınızda ve su sızdırdığında bu sorunu fark edeceksiniz. Bu sorun, uygun olmayan parçalardan, çürük borulardan, yanlış derin kurulumdan kaynaklanabilir. Bu sorunu çözmek için bir profesyonele ihtiyacınız olacak.

4. Gürültülü bir su ısıtıcısı, düzeltilmesi gereken başka bir sorundur. Bu sorun, arızalı parçalardan, şofbenin yanlış montajından, su tankında birikinti birikmesinden ve sıcaklığın çok yüksek olmasından kaynaklanabilir.

5. Titreşen ve sallanan gürültülü borular yaygın bir tesisat problemidir. Bu sese su darbesi denir. Muhtemel sebepler arasında su pompası arızası, vananın aniden kapanması ve kir ve pislik birikmesi sayılabilir. Su darbesi borularınıza zarar verebileceğinden tesisatçı hizmetleri önemlidir.

6. Boru patlamaları her zaman ani olur. Patlama borusuna genellikle donma neden olur. Borular donacak, genişleyecek ve sonra patlayacak. Su basması riski nedeniyle tesisatçı hizmetini gerektirecek önemli bir konudur. Bir su borusunun hasar görmesinin birkaç başka nedeni vardır. Kir ve su borunun dışında korozyona neden olabilir. Eski su boruları veya iyi borular kırılgandır ve kolayca kırılabilir. Ayrıca, evde tadilat işi yaparken birisi yanlışlıkla bir boruya vurursa bedensel zarar meydana gelebilir. Borunun içindeki aşırı basınç patlamaya neden olabilir. Yanlış monte edilmiş su boruları da boru kırılmalarına neden olabilir.

Tesisatçılar, çeşitli tesisat sorunlarını çözme konusunda eğitimli, eğitimli ve deneyimlidir. Ayrıca ekipman ve sarf malzemeleriyle donatılmışlardır ve kapsamlı onarımlar, modifikasyonlar ve kurulumlar yapmak için eğitimli ve lisanslıdırlar. Sıhhi tesisat sistemi çok kırılgandır ve planlanmamış herhangi bir hasar birçok soruna ve maliyete neden olabilir. Sıhhi tesisat ihtiyaçlarınızda size yardımcı olacak 7/24 tesisatçı mevcuttur.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!