Los Angeles Tesisatçıları Sıhhi Tesisat Onarımları Sırasında Kanalizasyon Hattı Tıkanıklıklarını Bulmak İçin Fiber Optik Kameralar Kullanıyor

Los Angeles’ta sıhhi tesisat sorunları, birçok konut ve ticari binanın yaşı ve durumu nedeniyle yaygındır. Kanalizasyon hattınızda bir tıkanıklık olduğunda, bu karşılaşacağınız en yaygın ve zor tesisat sorunlarından biri olabilir. Yıllar önce sorunun nedenini belirlemenin bir yolu yoktu, pahalı ve yıkıcı boru hattı araştırmalarının olmaması. Ama şimdi Los Angeles’taki tesisatçılar, yerin kanalizasyon hatlarında neler olup bittiğini bilmek için en gelişmiş araçlara sahipler. Kanalizasyon hattına yerleştirilen çok küçük bir fiber optik kamera kullanarak, tesisatçılar artık boruların durumunu belirlemek için tüm hattı yakından izleyebiliyor. Bu aynı zamanda drenajdaki herhangi bir tıkanıklığın yerini de gösterecektir.

Kamera incelemesi kaydedilir, böylece ev sahibi ve tesisatçı kanalizasyon hatlarınızı onarırken ne yapılması gerektiğini kontrol edebilir ve görebilir.

Kanalizasyon hatlarının bakımının birkaç nedeni vardır. Buna zamanla çöken borular, çatlamış veya kırılmış borular, ağaç köklü borular ve hatta bağlantısız borular dahildir. Los Angeles bölgesindeki birçok insan, kanalizasyon hatlarına zarar verebilecek manolya ağaçları ve diğer hayvanları dikti. İnşaat sırasında borulara takılan uygunsuz inşaat veya moloz da bir sorumluluk olabilir.

Bir fiber optik kamerayla yapılan görsel inceleme, kanalizasyonları temizlemek için yalnızca köklendirme çalışmasına ihtiyacınız olup olmadığını da gösterebilir, ancak onarımdan sonra başka olası sorun olmadığından emin olmak için tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. gelecekte bir noktada zorluklar.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!