Bitkisel Kolon Temizliği – Tabiat Ana’nın planı

Çoğumuz gibiyseniz, her zaman sağlıklı yiyecekler yemiyoruz. Bir düzeyde bizim için genellikle kötü olan yiyecekleri yeme eğilimindeyiz. Evet, tüm iyi şeylerin kötü şeyleri vardır. Şimdi, ölçülü olarak, zaman zaman kendinizi şımartmak iyidir. Ancak “iyi” yiyecekler yemeye devam etmek diğer vücut fonksiyonlarını etkileyecektir. Biri bağırsaktır ve bitkisel tıbbın yardımcı olduğu yer burasıdır.

Bağırsak, vücudumuzdaki atıkları, özellikle de yediğimiz atıkları uzaklaştıran organdır. Yağ oranı yüksek ve yağ oranı düşük sağlıklı yiyecekler yediğimizde, bağırsaklar daha kolay çalışır. Ancak, genellikle yağ oranı yüksek olan tüm bu iyi yiyecekleri yediğimizde, bağırsakların atıkları işlemesi daha zor olur.

Bu tür yiyecekleri ne kadar çok yersek, bağırsaklarda o kadar az atık kalır. Bazı yağlar bağırsaklarda kalacak ve bağırsak duvarlarına yapışacak ve daha sonra vücudun geri kalanına alınacak olan toksin kaynakları olmaya devam edecektir. Bu tür olayların her yıl yaşanması zaman zaman başka sağlık sorunlarına yol açabilir.

Kolon temizliğinin devreye girdiği yer burasıdır. Öncelikle bağırsakları temizlemek diyetimiz çok kısıtlı ise kullanmamız gereken bir ilaçtır. Ve bitkisel kolon temizliği %100 doğal olduğu için birçok kişinin tercihidir. Temizlik görünüşte bağırsakları temizler.

Çoğu insan, kolon temizliği yaptıktan sadece birkaç saat sonra enerjilerindeki farkı anlayabilir. Kolon kalan atıklardan temizlendiğinde, çalışması daha kolay hale gelir ve farkı göreceksiniz. Bağırsak sorunlarından kaynaklanabilecek sağlık sorunları riskini azaltmak için de üzerinize düşeni yapıyorsunuz.

Adından da anlaşılacağı gibi bitkisel kolon temizliği, insan sindirim sistemine faydalı olduğu gösterilen çeşitli bitkilerin bir kombinasyonudur. Özler, aloe, sinameki, sarımsak ve keten dahil olmak üzere çeşitli bitki ve bitkilerden gelir. Kolonizasyon, toksinleri, dışkıları ve bakterileri kolondan çıkarmanın harika bir yoludur.

Sindirim sistemi düzenli bakıma ihtiyaç duyar. Bu iyileştirmenin çoğu, doğru yiyecekleri seçerek yapılabilir. Fasulye, kepekli tahıllar, meyveler ve sebzeler gibi lif oranı yüksek gıdalar, bağırsak sağlığını ve bağırsak fonksiyonunu büyük ölçüde iyileştirecektir. Temiz su içmek de önemlidir. Her gün birkaç bardak su için.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!