Bardaklarınızda Neler Gizleniyor?

Lavabonuzun veya tencerenizin fişini çekmeniz gerekiyor ve su sihirli bir şekilde kayboluyor, değil mi? Fişi çektiğinizde ve su orada oturduğunda, neler olup bittiğini merak edip seyredebilirsiniz. Suya ne olduğunu umursamıyorsanız, akmayı reddeden bulaşık deterjanı dolu bir lavaboya bakabilirsiniz. Dikkatli olmazsanız kanalizasyonlarınız da atardamarlarınız gibi tıkanabilir.

bulaşık suyu

Az önce uzanıp süzgeci çıkardınız mı? Bunu yaptığınızda yağ ve gres parçacıklarının siyahtan aşağı akmasına izin vermiş olursunuz. Kasedeki su soğumaya başlarsa yağ da soğumaya başlar. Bil bakalım ne oldu? Bu tehlikeli yağlar drenaj yüzeylerine ve duvarlara yapışır. Yağ ayrıca gıda parçacıklarını geçerken yakalayabilir ve kanalları zamanla küçülür ve küçülür. Süzgeç, siyahınızın içinde toplanmadan ve bir tıkanıklık oluşturmadan önce tüm pislikleri yakalamak içindir.

Protez Yapıştırıcı

Dişleriniz varsa ve diş macunu kullanıyorsanız ne kadar yapışkan olabileceğini bilirsiniz. Dişlerinizi fırçalıyor, yapışkan artıkları çıkarıyor ve giderinizi yıkamasına izin veriyor musunuz? Gece boyunca dişlerinizi ıslatıp suyu gidere mi atıyorsunuz? Tutkal suda yüzerse, sakız gibi kendini tahliye duvarlarından koruyacaktır. Takma dişlerinizi temizlerken yapıştırıcı çekmeniz gerekiyorsa yapıştırıcıyı lavaboya değil çöp kutusuna atın.

Köpek Kılı ve Dander

Uzun tüylü bir köpeği olan herkes, ne kadar dikkatli olursanız olun tüylerinin her yere bulaştığını bilir. Köpeğe banyodan önce iyi bir durulama yapmıyorsanız, tüm gevşek tüyleri drenajınızdan yıkamış olursunuz. Köpeğin saçının tabanı yakalanacak ve kıvrılacak ve dökülmeyi daha da dağınık hale getirecektir. Köpeğinizin bakımını fırçalayarak ve tımar ederek yapmanız bu sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Tüylü arkadaşınızın saçını toplamak için mümkünse oluklarınızda tel süzgeç kullanın.

Suda Oynayan Küçük Çocuklar

Küçük bir çocuk en büyük düşmandır. Tuvalete attıkları anahtarların veya oyuncakların tuvaleti tıkayacağının farkında değiller. Sadece kaybolduğunu görmeyi seviyorlar! Tuvalet eğitimi alan bir çocuğa da ne kadar tuvalet kağıdı kullanması gerektiği öğretilmelidir. Tuvalette veya giderde tıkanmaları önlemek için tuvalet kağıtlarını tuvalet yerine çöp kutusuna atmayı öğretin.

Küçük çocuklara banyoda yanlarında ne tür oyuncağın uygun olduğunu öğretmek de iyi bir fikirdir. Çocuk küçük oyuncaklara bakmanın eğlenceli olduğunu düşünebilir, ancak küçük oyuncak drenajı engelliyorsa mutlu olmazsınız!

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]

İnsanlar Acil Sıhhi Tesisat Hakkında Neler Bilmek İstiyor?

Bazen, ev sahipleri sadece sorunlarla karşılaşırlar. Evinizin beklendiği gibi çalışmasını engelleyen çeşitli sistemler, elektriğinizden, her gün kullandığınız aletlerden ve tabii ki tesisatınızdan her an işler bozulabilir.

Herkes duş almak ve banyo yapmak, bulaşık yıkamak, bahçelerini dışarıda sulamak, tuvaleti kullanmak ve daha pek çok şey için tesisatına güvenir. Bir sıhhi tesisat sistemi bozulduğunda, ev sahiplerini yeniden kurmak ve düzgün bir şekilde çalıştırmak için ne yapmaları gerektiğini bulmaya zorlayabilir.

Sorrento evleri ve işyerleri için bir tesisatçıyla iletişime geçmenize yol açabilecek birçok durum vardır. Ancak çoğu insanın bilmek istediği şey, acil tesisat hizmetleri hakkında en sık sorulan sorulardan bazılarıdır.

Bu soruları ve yanıtlarını anlamak, bir ev veya işyeri sahibinin, sıhhi tesisat sorunları için Sorrento’daki bir tesisatçıyla iletişim kurmak için en iyi zamanı anlamasına veya sıhhi tesisat hizmetlerini nasıl kullanmayı bekleyebileceklerini anlamalarına yardımcı olabilir. evde veya ofiste.

Acil bir tesisatçıya ne zaman başvurmalıyım?

Acil bir tesisatçıya başvurmanız gerekebilecek birkaç kez vardır. Yakında acil su tesisatı ile iletişime geçmenizi gerektirebilecek bazı durumlar şunlardır:

  • Taşan bir tuvalet

  • Evinizdeki veya ofisinizdeki indirmeler geri dönmeye başlar

  • Patlamış veya patlamaya hazırlanan bir boru

  • Akan su olmadığını görüyorsun

Bunlar, acil bir tesisatçıyla ne zaman iletişime geçmeniz gerekebileceğinin sadece birkaç örneğidir, ancak daha birçokları vardır. Su borularınızda bu ve benzeri durumlardan birini yaşıyorsanız, en kısa sürede bir tesisatçı ile iletişime geçerek sorunun doğru bir şekilde giderilmesini sağlamalısınız.

Hafta sonu aramak daha mı pahalı?

Bu gerçekten aradığınız tesisatçıya ve yaptıkları işin kalitesine bağlıdır. Her sıhhi tesisat hizmeti, hizmetleri için farklı bir ücret alacaktır ve onların meşguliyeti, hizmet için ne kadar ödemeyi bekleyebileceğiniz konusunda da rol oynayacaktır.

Tesisatçınıza ne kadar ödeyeceğinizi etkileyen bir diğer faktör de yapmanız gereken işin türüdür, bu nedenle herhangi bir işe başlamadan önce aradığınız tesisatçının size uygun bir fiyat vereceğinden emin olun.

Birçok borunun sorunu nedir?

En yaygın sorunlardan bazıları tıkanmış borular ve kanalizasyonlardır. Genellikle sızıntı yapan borular, su ısıtıcısı sorunları ve daha fazlasını içerir. Bu sorunlarla karşılaşıyorsanız, bölgenizdeki tesisatçı hizmetlerini aramalısınız.

Profesyonel Tesisatçılarla İletişime Geçin

Sıhhi tesisat sorunları hafta sonu planlarınızı bozabilir ve tüm zamanınızı tesisatçı beklemekten endişe etmek istemezsiniz. Evinizde bir sıhhi tesisat sorunu fark ederseniz, hızlı bir şekilde halledebilmek ve normal rutininize geri dönebilmek için bir tesisatçıyla iletişime geçin.

Sorrento’da iyi ve güvenilir tesisatçıların nerede bulunabileceği hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu bağlantıya bakın.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!