Arayan Kimliği Olmadan Sızdıran Bir Pompa Nasıl Çalıştırılır

Evin erkeğinin tüm esnafların bir krikosu olması daha iyidir. Biraz marangozluk bilgisi, elektrik bilgisi ve küçük sıhhi tesisat yapma yeteneği çok faydalıdır. Bununla birlikte, bazı erkekler diğerleri kadar verimli değildir ve sızdıran bir musluk gibi bir tesisat sorunu, bir tesisatçı aramak için telefona koşmanıza neden olabilir.

Sızdıran bir musluğa sahip olmak korkunç! Ya tüm tesisatçılar yaz tatiline gitseydi? Sızıntı problemlerinizin düzeltilmesi için gelecek sezona kadar bekleyebilir misiniz? Tabii ki hayır ve sonuç olarak, bunu ne olursa olsun kendiniz yapabilirsiniz. Belki de telefonu bırakıp küçük işleri kendi başınıza yapmak hakkında biraz bilgi edinmenin zamanı gelmiştir.

Hayatınızda sızdıran bir bombayla hiç uğraşmadıysanız, şimdi denemenin tam zamanı. Sabırlı olmayı unutmayın, özellikle bunu ilk kez yapıyorsanız. Bir anda tesisatçıya dönüşmeyi bekleyemezsiniz.

Sızdıran bir musluğu nasıl tamir edeceğinizi bilmiyorsanız, evinizdeki eski kitaplara bakın. Kendiniz düzeltmenin kolay ve hızlı yolları olabilir. Resimlerin olduğu sayfalara bakmanız, kolay bir şekilde inceleyebilmeniz ve süreci hemen takip edebilmeniz için daha iyi olacaktır.

İşte sızıntıyı düzeltmenize yardımcı olabilecek bazı basit adımlar. Bir tornavida veya anahtar gibi bazı aletleriniz olmalıdır. Eskisini değiştirmek için yeni bir çamaşır makinesine de ihtiyacınız olacak. Sabır, akan bir musluğu yönetmek için ihtiyacınız olan son şeydir.

İlk olarak, sevmediğiniz bir gömlek bulun. Tabii ki borular en temiz yol değil, bu yüzden sadece evde kullanılan giysiler giymelisiniz. Rahat olan bir şey bulun. Tüm kir ve çamurla yüzleşmeye ve daha sonra duş almaya hazır olun.

Şimdi, inçleri kapatın. Bir şeylere başlamaya hazır olun. Ardından, bir anahtar almanız ve musluğun üst kısmını gevşetmeniz gerekir. Çıkarmayı bitirdiyseniz, hasarlı veya kırık olanı çıkarın ve yenisiyle değiştirin. Kullandığınız malzeme sağlam ve kaliteli olmalıdır. Şimdi tekrar kapatabilirsiniz ve tekrar sızdırmaması için bir anahtarla sıkmanız gerekir.

Artık işiniz çoktan bitti ve eğlenceli ve kolaydı değil mi? Şimdi, musluk tekrar bozulursa, bir dahaki sefere bir tesisatçı yardımı olmadan kolayca yapabilirsiniz.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!