Vaporooter Tedavisi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Vaporooter tedavisi, borularda büyüyen kökleri çıkarmak için kullanılan bir tekniktir. Bu kökler drenaj tıkanıklıklarına neden olur. Vaporooter, borularınızın içindeki borularda köklerin büyümesini azaltmaya yardımcı olan bir dezenfektandır. Kök duvarlarının hücrelerine nüfuz ederler ve onları patlatırlar. Bu köklerin çürümesine neden olur.

Bu tedaviler etkilidir ve büyümeye bırakılırsa kökleri çıkarma maliyetini azaltır. Boruların içinde büyüyen kökler su sistemine zarar verir ve borudan atık su akışını azaltır.

Deneyimli ve yetenekli bir tesisatçı, köklerle başa çıkmak için bir su jeti veya bir güç kaynağı kullanabilir. Bu yöntemler kökleri kaldırır ancak sorun köklerin eskisinden daha fazla büyüme eğiliminde olmasıdır. Bundan kaçınmak için köklerle başa çıkmak için sadece kalıcı bir çözüme ihtiyacınız var. Vaporooter bu sorunla kalıcı olarak ilgilenir.

O nasıl çalışır?

Vaporooter köpük, herbisit teması ve büyüme inhibitörü içerir. Köpürtücü ajan, ürünün tüm köklere ulaşacak şekilde borunun içinde eşit olarak dağılmasına yardımcı olur.

Vaporooter köpük boruların içindeki kökleri yok eder ve yeniden büyümeyi engeller. Kök büyüme inhibitörleri, sulama borusunun içindeki organik maddeye yapışır ve kökleri içeren toprağı ısıtır.

Bu ilaçlar sistematik değildir. Bu, yalnızca karşılaştığı kökleri etkilediği anlamına gelir. Borularınızda kullanmak, kanalizasyon borusunun yanındaki bitki ve ağaçlarınıza zarar vermez. Köpürtücü madde çatı dahil borunun iç kısmına yapışır. Bu, borunun yüksek nokta olarak saldırıya açık alanlarının desteklenmesini sağlar.

Vaporooter köpüğü kullanmadan önce tesisatçı kökleri temizlemek için yüksek hızlı bir su jeti kullanır. Bu, Vaporooter aracısının düzgün çalışması için yerde iyi bir bağlantı olmasını sağlamak içindir. Daha sonra köpük boruya pompalanır. Zamanla kökler ölür ve çürümeye başlar. Daha sonra indirilir ve atık su ile yıkanır.

Vaporooter Neden Önemlidir:

1. İlaç ucuz çünkü fiyatı uygun.

2. Sık sık yapmak zorunda değilsiniz. Yılda bir kez yabani kökleri uzak tutmak için yeterlidir. Bununla birlikte, iyi sonuçlar için tedavinin altı ayda bir iki kez yapılması daha iyidir.

3. Vaporooter, hasarlı boruların değiştirilmesini azaltmaya yardımcı olur. Bunun nedeni, desteğe dahil edilen hiçbir mekanik yöntemin olmamasıdır. Birçok mekanik süreç boru hatlarını tahrip eder.

4. Vaporooter kullanma süreci basittir ve takip edilmesi gereken çok fazla adım gerektirmez. Bu nedenle, işlemin tamamlanması daha az zaman alır.

NSW Usta Tesisatçılar ve Mekanik Derneği, insanlara buharlaştırıcıları tek başına kullanmamalarını tavsiye ediyor. Yardıma ihtiyacınız varsa, bir profesyonelden işi sizin için yapmasını isteyin. Maksimum kök teması sağlamak için borularınızı tamamen doldurmak için gereken köpük miktarını hesaplamak, eğitimli bir tesisatçının beceri ve uzmanlığını gerektirir.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!