Singapurlu Bir Mimar – Ne Yaptıklarını Bilseniz Şaşırabilirsiniz!

Singapur’daki birçok kişi için bir ÇUŞ’ta, hükümette veya bankacılık sektöründe veya kamu hizmetinde çalışmak gibi çeşitli kariyer seçenekleri vardır. Devlet kurumlarıyla ilgili olan şey, çok iyi ödeme yapma eğiliminde olmalarıdır, ancak iş çekici değil, eğlenceli olmayabilir.

Birçokları için başarıya giden yol, girişimci olmak ve kendi işini kurmaktır. O zaman bile, genel olarak, herkes bir tesisatçı olarak iş yapmaya başlamak için bir iş seçebilir, çünkü işin sonunda değil, işin başlangıcında büyük bir iş vardır. Birisi bir sıhhi tesisat işini doğru bir şekilde kurarsa – gayet iyi yapabilir!

Pek çok insan tesisat ticaretinin, şirket sahibi olmanın ve tesisatçı olarak çalışmanın sırasıyla düşük ücretli olduğunu düşünüyor ama yanılıyorlar. Bu makale, Singapurlu bir tesisatçı olmanın en iyi özelliklerinden bazılarını ve onu Singapur’da sahip olabileceğiniz en iyi ücretli işlerden biri yapmak için arz ve talebin nasıl etkileşime girdiğini vurgulamayı umuyor. Umut ve kullanılmayan potansiyel için düşüncelerinizi (Singapurlu bir tesisatçı olmak iyi bir iş değilse) umuyorum!

Bu rakamlara bakıldığında, 2009 yılında Singapur’da yaklaşık 1.119.600 hane (Singapur İstatistik Departmanına göre) vardı. 2011-2012 yılları arasında büyüme devam edecek. Bu Singapur tesisatçıları için ne anlama geliyor?

Gerçekten büyük bir anlaşma. Sadece mevcut piyasa istatistiklerinde, on binlerce tesisatçı için yeterli iş var ve mevcut kalifiye tesisatçılar göz önüne alındığında tesisatçılara olan talep artıyor. Bu muhtemelen “bu eğlenceli bir iş değil” olarak geri dönüyor, ancak bunun hakkında düşünürseniz, işe yarayan şey paradır, kelime oyunu için kusura bakmayın.

Bu ailelerin yaklaşık %1’i (12k+ aile) veya daha fazlası GÜNLÜK sıhhi tesisat hizmetine ihtiyaç duyacaktır (her aile her gün değil, ancak her gün çok fazla tesisata ihtiyaç duyulacak kadar talep vardır!). Bu, yeni inşaat projeleri için (sabit tesisat vb.), arada bir sıhhi tesisat sorunları yaşayan (ancak birçok insanla ilgilenilmesi gereken bir çok tesisat vakasına dönüşebilen) kentsel işletmelerdeki sıvı gereksinimlerini hesaba katmaz! Çok sayıda ve yetersiz tesisatçının bulunduğu bir pazardır. Para kazanmak için uygun bir iş arıyorsanız – işte bu.

Singapur’da kimsenin izinsiz boru hatlarını kullanmasına izin verilmeyen katı ve katı bir yasa var. Ailelerin, işletmelerin ve sıhhi tesisat hizmetlerinin sayısı yılda 12 binden fazla (veya daha fazla) durumda birleşse de sadece 800 kızgın tesisatçı olduğunu biliyor muydunuz? Bu birkaç anlama gelebilir:

  1. Tesisatçı gereksinimleri çok özeldir ve bunaltıcı olabilir. Bu, düzenli bir işi olan müzisyen için iyidir ve eğer çömlekçi iş miktarını azaltmak için fiyatlarını yükseltmeyi seçerse – gelir ve talep yaratmanın iyi bir yolu.
  2. Bir ihbarcı olmayan birçok ev, işletme ve inşaat projesi var. Bu, para kaybı anlamına gelebilir (eğer bir işletme bir tesisat sorunu nedeniyle faaliyet gösteremezse para kaybeder, eğer suyun eve taşması ve mülkünüze zarar vermesinden korktuğunuz için evden çıkamazsanız – maaşınızı kaybedersiniz. Sonuç olarak – eğer işi yapmak için yeterli tesisatçı yok, birçok sorun olabilir!
  3. Tüm tesisatçılar, daha iyi ödeme yaptıkları için (belki de para için rekabet ederek mevcut tüm tesisatçıları geride bırakarak) daha fazla veya yalnızca ticari sözleşmeler almaya çalışıyorlar. Bu, sıhhi tesisatla ilgili düzensiz grubu ifade eder. Daha fazla insan sıhhi tesisat hizmetlerinden mahrum kalırsa, bu ulusal bir kriz anlamına gelebilir.

Singapur’da profesör olmakla ilgili düşünülmesi gereken bir şey, yıllık ortalama maaşın 10.000 – 17.000 $ arasında olmasıdır ki bu, Singapur’daki çoğu işten çok daha yüksektir! Tesisatçılar o kadar yüksek talep görüyor ki, bu meslek Amerikalıların Doktor olmak için ödediği bedele değer! Senin yolunda bir tesisatçı ve kazandığı maaş tam orada gerçek bir doktorla (Singapur maaş karşılaştırmalarında). Birçoğu üst düzey yöneticilerin maaşlarını Singapurlu tesisatçıların gelirleriyle karşılaştırıyor!

Böbrek cerrahisi veya plastik cerrahi ile ilgilenmiyor veya ilgi duymuyor olabilirsiniz – ancak biraz eğitim ve deneyime sahip herkes tesisatçı olabilir ve oraya ulaşmak için 9 yıllık yorucu kolej eğitimi ve çok rekabetçi bir pazar gerekmez. – şimdi sana ihtiyacı var – ve sana çok fena ihtiyacı var. Bu her işletmenin amacı değil midir? Fiyatlarınızı teklif edene kadar insanların hizmetlerinize kapınızı çalmasını mı istiyorsunuz?

Singapur’da bir dahaki sefere bir tesisatçı gördüğünüzde – kıyafetlerinin sizi aldatmasına izin vermeyin – işin doğası gereği patron gibi giyinmiyorlar – kirli ve kirli bir iş olabilir – bu yüzden örtü takıyorlar. çoğu zaman, ancak kariyer basamaklarının en altında değiller – ondan çok uzaktalar!

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!