Sıhhi Tesisat Malzemeleri – Evinizde Olması Gerekenler

Borularınızda sızıntılar bir nedenden dolayı kaçınılmazdır ve bu, özellikle arabanızı yıkamak, çamaşırlarınızı yıkamak veya duş almak veya suyunuzu kullanmak gibi suyunuzu kullanan bir şey yapmanın ortasındayken gününüzü bozabilir. rahat oda. Sıhhi tesisat sorunları can sıkıcı olabilir. Bu nedenle, bazı sıhhi tesisat becerilerini bilmek ve temel tesisat araçlarına sahip olmak çok önemlidir. Artık her ev sahibi, bu eşyalara sahip olmanın önemini biliyor, çünkü araba yolunuzda ne zaman bir uzlaşma olabileceğini asla bilemezsiniz.

En sık karşılaşılan tesisat sorunlarından biri banyo tesisat sorunlarıdır. Sızdıran lavabolar, sifonu çekmeyen tuvaletler veya ne kadar çok açarsanız açın kapanmayan sulardır. Bunun gibi problemler acil müdahale gerektirir ve acilden kastım acil onarımdır. Sorunu bir an önce düzeltmeniz gerekiyor yoksa büyük bir sorununuz olacak.

Bu sorunu hızlı bir şekilde çözmenin en iyi yolu evinizde bir tamir takımı bulundurmaktır. Temel bir sıhhi tesisat ve temel ekipman bilgisi ile probleminizi hemen çözebilir ve profesyonel bir tamirciden çok para ödemekten kurtulabilirsiniz.

İşte kendinizi düzeltmeniz gereken bazı şeyler.

Boru, cıvata, somun, su.

Tesisatçı Macunu:

Bu aletle sızıntı yapan hortumları onarmak kolaydır. Bunlar, tesisatınızdaki bir hortum sızıntısını veya diğer sızıntıları geçici olarak durdurmak için tasarlanmıştır. Banyo lavabonuzun bağlantısı ile ilgili bir sorununuz varsa, macun gevşek kısmı hemen kapatabilir. Bu aracı yanınızda bulundurmak size çok yardımcı olabilir. Bu, yerel donanım mağazanızdan satın alınabilir.

Boru Epoksi:

Bu macuna benzer, ancak bu, delikleri ve kalıcı sızıntıları sabitlemek içindir. Bunlar, bir tutam içinde kullanmak için harikadır ve onları koyduğunuz alan için bir doku oluşturmak için ıslak yüzeylerde bile kullanılabilir.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!