Sincan Su Kaçağı Tespiti – 130 TL

Sincan Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen kaçakların fark edilip, sonrasında su kaçak tespiti hizmeti ile kırmadan ve noktasal bir şekilde tespit edilmesi mümkündür. Bu hizmet, pek çok firmanın gerçekleştirebileceği bir hizmet sunumu olarak bilinse de, önemli olan her daim profesyonel cihazlar ile üst düzey işçiliktir. İşte bu konuda Sincan’da hizmet sunan Ada Tesisat firmamız, sizlere Sincan su kaçağı tespiti ile her türlü avantajı sunmaktadır. Peki, su kaçaklarını ilk olarak nasıl fark edebilirsiniz? Öncelikle bundan başlamak gerekir.

Su Kaçakları Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçakları ansızın ortaya çıkabilecekleri için, ilk etapta fark etmek her daim mümkün olmaz. Genellikle kaçak ortaya çıktıktan bir süre sonra kaçağın var olduğunu anlayabilirsiniz. İşte bu süreyi azaltmak ve daha kısa sürede kaçağı fark edip, hemen tesisatçı çağırmak için, öncelikle bazı kıstaslara dikkat etmeniz gerekir. Peki, nedir bu kıstaslar?

  • Duvar veya tavanda renk değişikliği ya da sararmaların tespit edilmesi,
  • Alt komşunun tavanında sararma ya da renk değişikliklerinin ortaya çıkması,
  • Su faturalarının her ay gelen faturalardan çok daha yüksek olması,
  • Musluk ve bataryaların tamamen kapalı olmasına rağmen su sayacının halen dönmeye devam etmesi,
  • Fayansların üzerinde su birikmesi,
  • Derz aralarının su kaçağı sebebiyle sararması ve bunun gibi kıstaslar, su kaçaklarını fark edebilmeniz için oldukça önemlidir.

Kaçakların tespiti sürecinde hızlı olmak için, yukarıdaki kıstasları daima göz önünde tutmalı, herhangi bir problemin ortaya çıkması halinde, hızlıca çözüm bulmalısınız. Peki, su kaçak tespiti nasıl gerçekleştirilir? Hangi cihazlar kullanılır? Sincan kırmadan ve nokta su kaçak tespiti hizmetimizden sizlere bahsetmeye çalışalım.

Sincan Kırmadan ve Nokta Su Kaçağı Tespiti

 

Sincan, Ankara’nın eski ve kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Yapılar ve tesisatlar oldukça eski ve galvaniz borular ile döşenmiş olduğu için, çeşitli su kaçakları ile karşılaşmak çok da sürpriz olmamaktadır. İşte bu nedenle Ada Tesisat olarak sunduğumuz su kaçak tespiti hizmeti ile sizlere kırmadan ve noktasal bir şekilde yardımcı oluyoruz. Peki, hangi cihazlarla yapıyoruz? Bu cihazların işlevleri nelerdir?

  • Termal Kamera İle Su Kaçak Tespiti: Su kaçak tespiti sürecinde ilk etabı oluşturmaktadır. Kendisinden sonra kullanılacak olan akustik dinleme cihazı için zemin hazırlar. Tesisatların yerlerini belirler ve bu tesisatların yerlerini akustik dinleme cihazına bildirir. Sonrasında ise noktasal ve kırmadan kaçak tespiti için uygun ortam oluşmaya başlar.
  • Akustik Dinleme Cihazı İle Su Kaçak Tespiti: Termal kameradan sonraki aşama, akustik dinleme cihazı ile su kaçağı tespitinin yapılmasıdır. Bu nedenle termal kameranın tespit ettiği su tesisatlarını ince ince dinleyen akustik dinleme cihazı, nokta ve kırmadan su kaçak tespiti gerçekleştirmektedir. Bu nedenle her iki cihazın da kullanılması gerekir.

Ada Tesisat, su kaçaklarının tespit ederken yukarıdaki iki cihazı da kullanmaktadır. Pek çok firmada bu cihazların bulunmaması, kırılarak su kaçak tespitinin yapılmasını gerektirdiği için de firmamız her daim tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Sizler de Ada Tesisat firmamızdan hizmet alarak, bu avantajları yakalayabilirsiniz. “Sincan Tesisatçı & Su Tesisatçısı” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Sincan Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Su kaçaklarının tespit edilmesi konusunda pek çok süreç vardır ve bu sürecin profesyonel bir şekilde yönetilmesi her daim önemlidir. Bu nedenle Ada Tesisat firmamızda profesyonellik göz önünde bulundurulur, akabinde uygun fiyat avantajı da sağlanır. Bunun için Sincan su kaçağı tespiti – 130 TL üzerinden başlayan fiyatlar ile sunulmaktadır. Sizler de daha detaylı bilgi alarak, bu süreci en detaylı şekilde takip edebilirsiniz. Aynı zamanda hizmetimiz nöbetçi tesisatçı prensibinde sürdürüldüğünden dolayı, bizlerden günün her saatinde kesintisiz bir şekilde su tesisatı hizmetlerini alabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti: Ada Tesisat

15 yılı aşkın bir süredir hizmet sunan ve sunduğu hizmetler ile tercih edilmeye de devam eden firmamız, Sincan su kaçağı tespiti konusunda uygun fiyatlara yardımcı olmaktadır. Sunduğu hizmetler ile profesyonellik, kalite ve ahlaki prensipleri göz önünde bulundurduğu için, Ankara’nın en iyi su tesisatçı firmaları arasında yer almaktadır. Sizler de Ada Tesisat firmamızdan hizmet alarak, profesyonel Sincan nokta su kaçağı tespiti hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bunun için bizlere telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz. Sizin için her daim en iyisini düşünmeye devam ediyoruz.