Tesisat Müteahhitleri Tarafından Sağlanan Komple Tesisat Hizmetleri

Tıkanmış giderler, tıkanmış giderler, tıkanmış lavabolar ve sızdıran borular büyük bir endişe kaynağıdır ve ev sahipleri için çok fazla hayal kırıklığına ve soruna neden olur. Bu sorunlar ev sahipleri için sağlık riski ve maddi kayıp oluşturabilir. Daha ciddi su yalıtım sorunlarından bazıları çok ciddi olabilir ve evinizin işlevselliğini sınırlayabilir. Tüm bu sıhhi tesisat problemlerini çözmek için, hizmetlerini tıkanıklıkları gidermekten daha fazla boru ve ek parça montajına kadar genişletebilecek saygın bir sıhhi tesisat şirketinden profesyonel bir tesisatçı çağırmak önemlidir.

Tesisatçıların sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır:

Su ve Kanalizasyon Hattı Değişimi: Kırık bir su hattı, kanalizasyon veya yağmurlama borusu ciddi sorunlara neden olabilir. Teknisyenler mevcut sorunları giderebilir ve gerektiğinde sıhhi tesisat armatürlerini onarabilir veya değiştirebilir. En uygun ve uygun maliyetli çözümü anlamak için kanalizasyon borularını ve tüm sistemin işlevini iyi bilirler. Tıkanıklıkları veya ince çatlakları bulmak için video tarama ve tarama tekniklerini kullanırlar.

Su ısıtıcısı kurulumu: Teknisyenler hem modern hem de geleneksel su ısıtıcılarını kurabilirler. Hem gaz hem de elektrikli tanksız su ısıtıcılarını çok rekabetçi fiyatlarla kurabilirler. Ayrıca su filtresi kurulumuna yardımcı olurlar ve çeşitli su filtreleri, tezgah altı, mutfak muslukları ve tüm ev sprinklerleri sağlarlar. Ayrıca eviniz veya ofisiniz için eksiksiz bir lüks ve uygun fiyatlı ünite serisi sunarlar.

Kaldırmayı Durdurma: Bu çok önemli bir iştir ve karşılaşabileceğiniz tıkanmış giderleri veya sızıntıları yalnızca profesyoneller çıkarabilir. Tesisatçılar ve teknisyenler, yanlış yeri bulmak için modern araç ve gereçler kullanırlar.

Musluk/Tuvalet Tamiri ve Değişimi: Deneyimli ve eğitimli teknisyenlerimiz, banyo veya tuvaletiniz için her tür ve model sıhhi tesisat armatürlerini ve armatürleri onarabilir. Borularınız, evyeleriniz veya musluklarınız kırılırsa, görüntüleme yöntemleriyle bölgenizi tespit edebilir ve iyi tavsiyelerde bulunabilirler. Her türlü küveti kolayca idare ederler; mutfak lavaboları ve muslukları ve sıhhi tesisat ile ilgili onarımlar ve değiştirmeler. Su veya elektrik sistemleri konusundaki bilgi ve becerilerini kullanırlar ve en uygun yedekleri sağlarlar.

Yukarıda belirtilen hizmetlere ek olarak, sıhhi tesisat ile ilgili tüm kurulum, bakım ve onarım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirler. Müşterileri için düzenli olarak gaz kesme vanaları, karter pompaları ve yeni su şebekeleri kurarlar.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!