Tesisatçı – Birini İşe Almak için 16 İpucu!

1. AYNI ZAMAN, TAM ZAMANLI DESTEK: Kendiniz için en iyi zamanı seçebileceğinizden emin olun. Kiralayacağınız tesisatçının hızlı olup olmadığını en baştan öğrenin. Geç kalmak iyi değil. Tüm gün bir tesisatçının gelmesini beklemekten daha kötü bir şey yoktur, özellikle de iş dışındaysanız.

2. FİYAT: Bir ağaç söz konusu olduğunda gerçekleşecek birçok farklı şey var. Müteahhitiniz sorunun ne olduğunu öğrendiğinde, ona maliyetin saatlik olup olmadığını veya her iş için makul bir ücret olup olmadığını sorduğunuzdan emin olun. Ayrıca parça ve işçilik maliyetlerini de sormayı unutmayın. Ayrıca şarkıcının ekstra bir süre için ücret isteyip istemediğini ve alırsa maliyetinin ne olduğunu sormaya çalışın. Gelişmiş fiyatlandırmaya sahip bir pulluk operatörü, yani saate göre değil, işe göre ücret alan bir pulluk operatörü aramanız faydalı olabilir. Müşterinin bütçesi dahilinde kalmasını kolaylaştırmak için bu şekilde ödeme yapmak en iyisidir.

3. Bu Bölüm Düzenlenebilir veya Değiştirilebilir mi?: Sızıntı veya başka bir küçük sorununuz varsa, sorunun onarımla çözülüp çözülemeyeceğini veya parçanın değiştirilip değiştirilemeyeceğini sorun.

4. üzerindeTEŞHİS GARANTİSİ: Yapılan işin tasdik edileceği ilkesine dayanan bir kahin seçin. Müşteri Hizmetlerini sorun ve sundukları Garanti türünü sorun.

5. AYNI GÜN SERVİS: Bu harika bir satış noktası. En iyi tesisatçıya ihtiyacınız olduğunda çoğu zaman acil bir durum olabilir. Ne olursa olsun günlerce beklemek istemiyoruz. İhtiyacınız olduğunda müsait olan bir müzisyen bulmaya çalışın. Genellikle bu, haftada 7 gün, günde 24 saat müsait olan biri anlamına gelir.

6. AÇIKLAMA: Tesisatçınızın sıhhi tesisat sorununuzu anlayacağınız günlük terimlerle açıkladığından emin olun.

7. Ne zaman KİRALAMA TESİSATI: Üreticinin talimatlarına uyduklarından emin olun.

8. SONRAKİ FATURA: İşiniz bittiğinde bir tane alıp alamayacağınızı sorun.

9. TÜM ONARIMLARDA 2 YIL GARANTİ: Garantiler konusunda seçici olun. Tüm onarımlarında 2 yıl garantili bir tesisatçıya gidin.

10. BİRÇOK UZMAN: Yılların tecrübesine sahip, ehliyetli ve işi bittikten sonra temizleyen ve temizleyen bir tesisatçıya gidin. Müzisyene lisanslı olup olmadığını sormanız çok önemlidir. Lisanslı bir tesisatçı matematik, sıhhi tesisat ve yazma becerilerine ve planları okuma becerisine ve yerel tesisat sembollerinin bilgisine sahip olacaktır. Yukarıdakilerin tümü, mümkün olan en iyi tedaviyi almanıza yardımcı olacaktır.

11. SİGORTA: Profesyonel bir tesisatçıya sigortası olup olmadığını sorun. Sigorta poliçesinin bir kopyasını isteyin.

12. YAZDIRMA ÇAĞRISI: Tesisatçı lisansının güncel olduğundan emin olun.

13. İZİNLER: Tesisatçının belirli bir işi yapması için izin almanız gerekiyorsa, gerekli izinleri mutlaka tesisatçıya sorun.

14. TEMİZLEME: Sözleşmesinde herkesi temizlemekten sorumlu olacağını söyleyen tesisatçı tipini bulun. Fiyatları karşılaştırın, ancak en düşük fiyatın her zaman en iyi yol olmadığını unutmamak önemlidir. Yetenekli, deneyimli bir tesisatçı daha yüksek bir saatlik ücret talep edebilir, ancak ilk denemede sorununuzu çözmenin en ucuz yolunu her zaman bilir! Ve bu size çok para kazandırabilir.

15. KULLANIMIN REDDİ: Her ihtimale karşı ödeyen bir tesisatçı ile gidin. En azından karşılayabileceğiniz tüm parayı ödemekte sorun yaşayıp yaşamayacağınızı bileceksiniz.

16. YARDIM İSTEYİN: Ailenizden, arkadaşlarınızdan ve iş arkadaşlarınızdan mümkün olduğunca fazla bilgi alın.

İyi bir Tesisatçı tanıyor musunuz? Bölgenizde iyi bir müzisyen bulmak için tercihen çevrimiçi olarak ödevinizi yapın. Googling’e başlayın ve iyi bir şarkıcı tutmanın ne gerektiği konusunda kendinizi eğitin. Bir potansiyel bulduğunuzda, çalışmalarını garanti edip etmediklerini sorduğunuzdan emin olun.

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!