Tesisatçı Seçimi

Evinizi satmak ya da sadece biraz çeki düzen vermek istiyorsanız, herhangi bir tadilat projesinde profesyonelleri aramanız gereken zamanlar vardır. Bazı mutfak ve banyo işlerinde bu, bir tesisatçı kiralamak anlamına gelir. İş için doğru kişiyi bulmak zor olabilir, ancak ne isteneceğini bilmek işi hem sinirlerinizi hem de cüzdanınızı kolaylaştırabilir.

İlk olarak, işe bir bütün olarak bakın ve bir profesyonelin ne yapması gerektiğini düşünün. Ardından, benzer bir işi kimin tamamlaması gerektiğini ve birlikte çalışmayı seçtikleri sıhhi tesisat şirketini görmek için arkadaşlarınıza, ailenize, iş arkadaşlarınıza danışın. Bu işe yaramazsa, yerel telefon rehberini kontrol edebilir ve istediğinizi bulana kadar arayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı karşılayan bir şirket veya kişi bulduğunuzda, bütçenize uygun olduğundan emin olmak için size bir fiyat teklif etmelerini isteyin. Kullanmayı tercih ettiğiniz renk veya ihtiyacınız olan renkler gibi belirli talimatlarınız varsa, bu bilgileri ve ürünleri nereden aldığınıza ilişkin ayrıntıları sağlayın.

Ayrıca, maliyeti sağladıkları rakama dahil olan lavabo veya tuvalet gibi mevcut eşyaları çıkardıklarından emin olun. Banyo tadilatı gibi büyük bir proje için, sıhhi tesisat (küvetler, lavabolar, vb.) için ödeme yapmayı ve maliyetin makul olması için sıhhi tesisatı şirkete sağlamayı düşünebilirsiniz.

Tahmin geçerliyse, iş başlamadan önce kontrol edilmesi gereken birkaç şey daha vardır. Kişi veya şirketin ne kadar süredir sıhhi tesisat işinde olduğunu, ruhsatlı ve sigortalı olduğunu öğrenin. İşleri hakkında konuşabileceğiniz herhangi bir lisansları olup olmadığını sorun; öyleyse, önceki müşterilerin yapılan işten memnun olup olmadıklarını, herhangi bir sorun olup olmadığını ve nasıl çözüldüğünü ve bu kişiyi veya şirketi tekrar kullanıp kullanmayacaklarını öğrenin.

Ayrıca, kiraladığınız şirketin acil bir durumda haber vermeden ayrılmasını sağlayabildiğinden emin olun. Çoğu profesyonelin bir tür 24 saat acil servisi olmalıdır.

Son olarak, her şey onaylandığında, ne yapacaklarını, ne kadar harcayacaklarını, inşaat için ne tür/tür malzemeleri kullanacaklarını, işin ne zaman başlayacağını ve bitiş tarihini detaylandıran bir sözleşme yazın. .

Ankara Su Tesisatçısı Puanı
BİZİ OYLAYIN !
[Total: 0 Average: 0]
Call Now ButtonHemen Ara!