Yenimahalle Su Tesisatçısı – Tesisatçı

Yaşam ve çalışma alanlarında bulunan su tesisatları, insanların su kullanımını kolay hale getirmekte ve bu kolay kullanım ile pek çok kolaylık da sağlanabilmektedir. Bu nedenle su tesisatların döşenmesi aşamasında firmalar bu hususlara gerekli özeni gösterir. Ancak bazı durumlarda tesisat firmaları ve insanların kullanma konusundaki hataları sebebi ile su tesisatlarında belirli hatalar gün yüzüne çıkmakta, bu nedenle hayat bir hayli zor hale gelmektedir. Peki, bu tesisatlar hangileridir? Temiz ve pis su tesisatları. Bu tesisatlarda meydana gelen kaçaklar, kolaylık bakımından fark olsa da Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı firmamızda sorunsuz ve hızlı bir şekilde tespit edilerek tamiri gerçekleştirilmektedir.

Yenimahalle Su Tesisatçısı -Su Tesisatı Kaçakları

Yenimahalle su kaçak tespiti hizmeti verdiğimiz firmamızda, su kaçaklarının profesyonel yöntemler ile tespit edilmesini sağlıyoruz. Ancak sürecin devamı için, su kaçaklarının evlerde değişen durumlara bakarak anlaşılması gerekir. Bunun için sizlere Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı firması olarak, aşağıda sunduğumuz maddelere bakarak, evinizde su kaçağı olup olmadığını anlayabilir ve böylece hemen bir firmaya başvurarak, sorununuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

 • Her ay belirli düzeyde gelen su faturanızda oldukça yüksek artışların yaşanması,
 • Muslukların ve su vanasının kapalı olması halinde, su sayacınızda yine de hareketlenmelerin olması,
 • Kanal ağlarında yaşan böceklerin evinizde gezmeye başlaması,
 • Duvarlarınızın rutubetlenmesi ve evinizde rutubet kokusunun bulunması,
 • Mermerlerinizin derz aralarının farklı renge bürünmesi ve derz aralarından su çıkışlarının olması,
 • Zeminlerde, derz aralarından yüzeye suların çıkması ve zeminlerin ıslak olması, su tesisatlarında meydana gelen kaçakların en bariz sebepleri arasında yer almakta ve bu sebeplerin iyi bir şekilde kontrol edilmesi için su kaçağının olup olmadığı anlaşılabilmektedir. Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı hizmeti verdiğimiz firmamızda, tüm bu hususlara özenle dikkat ederek, su kaçaklarının zor veya kolay olup olmamasına bakmadan, en iyi şekilde tespit edilmesini ve tamir edilmesini sağlamaktayız.

Yenimahalle Temiz Su ve Pis Su Tesisatları

Su tesisatlarının tamamında da belirli hatalara yönelik kaçaklar meydana gelmekte ve önemli olan bu kaçaklara zamanında ve kaliteli bir şekilde müdahale edebilmektir. Bunun için en önemli yapılması gereken, su tesisatları hakkında gerekli bilgi ve donanıma sahip olmaktır. Yenimahalle su tesisatçısı firmamızda pis su ve temiz su tesisatları hakkında kısa bilgi vermemiz gerekirse;

 1. Yenimahalle Temiz Su Tesisatı Kaçakları

Temiz su tesisatları içerisinde, pek çok farklı husus bulunmakta ve bunların arasında tespitinin kolay olmasına yönelik olan husus, kaçak tespit eden firmalar için önemli olmaktadır. Çünkü temiz su tesisatı kaçaklarının oluşmasından sonra tespit edilmesi kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir ve bu nedenle firmalara kolay sağlar. Aynı zamanda temiz su tesisatlarındaki kaçakların tespitinde kolaylık sağlanması, su kaçağının olması sonucunda, kaçaktan kesik kesik olmadan, sürekli su akmasından kaynaklanır. Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı hizmeti verdiğimiz firmamızda da bu konuda en iyi hizmeti vererek, sizlerin kaliteli hizmetimizden yararlanmanızı sağlamaktayız.

 1. Yenimahalle Pis Su Tesisatı Kaçakları

Pis su tesisatları, insanlar tarafından kullanılan suyun, pis su gideri boruları vasıtası ile ortamdan uzaklaştırılmasını sağlamaktadır. Uzaklaşan pis sular ise kanalizasyon giderleri vasıtası ile ana kanalizasyon ağlarına gönderilir. Evlerde yaşanan pis su gideri tıkanıklıklarının, temiz su tesisatlarına göre daha zor tespit edildiğinin de bilinmesi gerekir. Çünkü pis su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar kullanımdan kullanıma akacağı için, bu anlamda sürece özenli olarak bakılmalıdır. Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı hizmeti verdiğimiz firmamızda, pis su tesisatlarının tespit edilmesini teknolojik açıdan mükemmel olan cihazlarımız ile gerçekleştirmekte, sizlere kaliteden ödün verilmeden hizmetlerimizi sunmaktayız.

Yenimahalle Su Tesisatçısı – Nokta Su Kaçağı Tespiti

Yenimahalle Su Tesisatçısı - Nokta Su Kaçağı Tespiti 130TL
Yenimahalle Su Tesisatçısı – Nokta Su Kaçağı Tespiti 130TL

Su tesisatları, insan hayatının en önemli kısımlarında yer almakta ve bu kısımların önemi her geçen gün daha fazla önemli olmaktadır. Ancak, su tesisatlarında meydana gelen kaçaklar ise, sebep olduğu nedenler dolayısı ile insanların her geçen gün canını sıkmaya devam ediyor. Bunun önlenmesi için Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı firmamızda, teknolojik kaçak tespit yöntemler ile su kaçaklarını tespit ediyoruz. Peki, karşılaştığımız kaçaklar nelerdir? Bu konuda gelin beraber incelemeler yapalım.

 1. Yenimahalle Temiz Su Tesisatı Kaçaklarının Nedenleri

Temiz su tesisatlarının oluşumunda insani ve tesisattan kaynaklanan birçok sebep kaçaklara sebep olabilmekte ve bu kaçaklara hızlı bir şekilde müdahale etmek gerekmektedir. Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı firmamızda, sizler için temiz su tesisatlarında meydana gelen kaçakların nedenlerini derledik.

 • Tesisat döşemesi yapan ustaların, tesisatları döşerken malzeme tercihini, kalitesiz malzemelerden yana kullanması,
 • Yaşam ve çalışma alanlarında bulunan musluk ve bataryaların hızlı bir şekilde açılıp kapatılması,
 • Tadilat işlemlerinin gerçekleştirilmesi sırasında, su tesisatlarında belirli zararların verilebilmesi,
 • Tesisatların döşenmesi işleminde, dirsek ve köşe kısımlarının iyi bir şekilde kaynatılamamış olması,
 • Kombi ve peteklerde bulunan sıcak ve soğuk su tesisatlarının iyi şekilde kaynatılamaması veya iyi bir sisteme sahip olmaması,
 • Eski binalarda kullanılan boruların, artık ömrünü sona erdirmesi ve böylece çürümeye başlaması,
 • Şebeke suyunun eskisinden daha basınçlı gelmesi ve su kaçağının oluşması gibi sebepler, temiz su tesisatlarında meydana gelen kaçakların oluşmasına zemin hazırlamaktadır. Bu nedenle tespit hizmetinin uzman firmalar tarafından gerçekleştirilmesi önemlidir.
 1. Yenimahalle Pis Su Tesisatı Kaçaklarının Nedenleri

Pis su tesisatı kaçaklarının oluşması aşamasında, kaçaklara sebep olan faktörler her geçen gün farklılaşmakta ve bu nedenle bu durumları fark etmek, daha sonrada profesyonel bir şekilde müdahale etmek gerekmektedir. Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı firmamızda karşılaştığımız pis su tesisatı kaçaklarının sebeplerinden sizlere bahsedelim ve konuya açıklık getirmeye çalışalım.

 • Apartmanların çevresel şartlar sebebi ve zaman içerisinde küçük çökmeler yaşaması ve bu çökmeler sonucunda tesisat kaçaklarının oluşması,
 • Kullanılan tesisat borularının, zaman içerisinde çürümesi,
 • Tesisatların döşenmesi sırasında, ustaların tesisatlara belirli zararlar vermesi,
 • Pis su tesisatlarında zaman içerisinde biriken suların, artık tesisata ağır gelmesi ve böylece tesisatların çökmesi,
 • Firmaların tıkanıklık açma sırasında kullandıkları yöntemler ile pis su tesisatlarına zarar vermesi,
 • Tıkanıklık açma işlemi için kullanılan kimyasal açıcıların, tesisat borularına ve contalarına zarar vermesi, pis su gideri tıkanıklıklarının ana sebepleri arasında yer almakta ve bu nedenle özenle konunun üzerinde durulması gerekmektedir.

Yenimahalle Nokta Su Kaçağı Tespiti

Yenimahalle su kaçak tespiti hizmetini gerçekleştirirken, kullandığımız ekipmanların onarımı ve bakımını belirli aralıklarda yaptırmakta, daha sonra bu onarım ve bakıma uygun olarak su kaçak tespitini gerçekleştirmekteyiz. Peki, Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı firmamızda su kaçak tespiti hizmetinizi firmamızda nasıl gerçekleştiriyoruz. Şimdi sizlere hizmetlerimizi detaylı bir şekilde anlatmaya çalışalım.

 • Öncelikle sizlere söylenen saatte adresinize gelerek, herhangi bir aksaklığa kesinlikle mahal vermiyoruz.
 • Daha sonra, alt komşular ile iletişime geçilerek, su kaçağının oluşması aşamasında aşağı katın tavanı veya duvarına, kesik kesik veya sürekli bir su sızıntısı olup olmadığını öğreniyoruz.
 • Bunun sonucunda, suyun pis veya temiz su tesisatından kaynaklanıp, kaynaklanmadığına göre hareket ediyoruz.
 • Termal su kaçak tespit cihazı kullanarak, su kaçak tespitinin hangi noktada veya hangi bölgede aranması gerektiğini anlıyoruz.
 • Akustik dinleme cihazıyla, termal su kaçak tespit cihazının tam olarak bulamadığı noktaya odaklanarak, su sesini dinleme vasıtası ile su kaçak tespitini kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
 • Sorun kombi veya petek tesisatında ise, bar düşürülmesi açısından, basınç düşürücü veya basınçölçer kullanarak, su kaçak tespitini yapıyoruz.
 • Daha sonra kaçağında tespit edilmesi ile su kaçak tamirinin yapılması işlemine geçiyoruz.

Yenimahalle Kombi Tesisatlarında Su Kaçak Tespitini Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Kombiler su eksilmesi durumların ana ekranında arıza gösterir ve kullanıcılar genel anlamda bu arızanın kombinin bozulmasına sebep olduğunu düşünürler. Aslında bu durum doğru değildir, bu durum sadece kombinin bozulmamak için kendine aldığı bir tedbirdir. Ancak su eksilmesinin yaşanması ise bar seviyesindeki düşüşlere veya su kaçaklarına işarettir. Bu noktada basınç düşürücü veya basınçölçer kullanılarak, bar seviyesi 2 seviyesine getirilir. Ancak su kaçağı var ise tekrar su eksikliği sorunu ortaya çıkacaktır. Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı firmamızda bu nedenle özenli bir hizmet uygulayarak, su kaçakların kombi ve petek tesisatlarında gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

Ada Tesisat Kameralı Su Kaçağı Tespiti Tamiri

Yenimahalle su kaçak tamiri hizmeti verdiğimiz Ada Dekorasyon firmamızda, su kaçaklarının tespit hizmetinin gerçekleştirilmesinden sonra, profesyonel bir su kaçak tamiri hizmetini de vermekteyiz. Bu süreçte Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı firmamızda kullandığımız tüm ekipmanlar ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için, kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Su kaçak tamirini firmamızda nasıl gerçekleştirdiğimizden sizlere hızlı bir şekilde bahsedelim.

 • Özel ekipmanlar ve personellerimizin tecrübeleri ile su kaçak tespitlerini gerçekleştiriyoruz.
 • Daha sonra tam olarak su kaçağının yerinin belirlenmesi ile su kaçağına müdahale etmeye başlıyoruz.
 • El aletleri vasıtası ile su kaçağının belirlendiği yeri açarak, su kaçağı olan borunun ortaya çıkarılmasını sağlıyoruz.
 • Bununla beraber, su kaçağının olduğu boruyu keserek, daha sonra yeni boru ile tekrar kaynatıyoruz.
 • Kaynatma işleminin kuruması ve su kaçağının izlenmesi için bir gün bekleyerek, ertesi gün su kaçağının kontrolünü yaparak, gerekli kapatma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı firmamızda, yukarıda bahsedilen işlemler vasıtası ile su kaçaklarına müdahale ediyoruz ve kaçakların tamirlerini profesyonel ekiplerimiz vasıtası ile gerçekleştiriyoruz. Bununla beraber firmamızda, su kaçak tespiti ve tamiri hizmetleri için garantili hizmet politikası güdülmektedir. Tüm müşterilerimize uygun şekilde hizmetlerimizi sunarak da, herhangi bir olumsuzluğun önlenmesine kesinlikle mahal vermiyoruz.

Yenimahalle Su Kaçak Tamiri Fiyatları

Yenimahalle su kaçak tespiti ve tamiri hizmeti vererek, tüm müşterilerimize aynı kaliteden hizmet sunmakta ve hizmetlerimizin en uygun fiyatlara gerçekleştirilmesini sağlamaktayız. Çünkü en iyi hizmeti veren firmalar, her daim müşterilerine verdiği hizmetlerde en uygun fiyatı belirlerler. Böylece hizmetin kalitesinin düşmemesi ve müşterilerinde bu hizmetten en mutlu şekilde ayrılmaları sağlanır. Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı firmamızda, bu nedenle su kaçak tespiti ve tamiri hizmetlerinde belirlediğimiz fiyatlar, sektöre oranla düşük seviyede olmakta ve bu nedenle su tesisatlarına yönelik verdiğimiz tüm hizmetlerde müşterilerimiz memnun olmaktadırlar.

Yenimahallede Su Tesisatçısı Olarak Hizmet Veren Firmamız

Yenimahallede Su kaçak tespiti ve tamiri hizmetleri ile yılların getirdiği tecrübe vasıtası ile sizlere kaliteli hizmeti 7/24 sunmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizi firmamızın temel taşları arasından tutarak, sizlere verdiğimiz tüm hizmetlerde uygun fiyat politikasına yönelik olarak hareket etmekteyiz. Böylece firmamız sunduğu tüm hizmetler ile müşterini memnun etmiş, kaliteden ödün vermemiş olmaktadır. Aynı zamanda kullanılan malzeme ve verilen hizmetin profesyonel personeller ile gerçekleştirilmesi, su tesisatçısı firması için oldukça mühimdir. Bu nedenle Yenimahalle su tesisatçısı – tesisatçı hizmeti verdiğimiz firmamızda, hizmetlerimizi kaliteli malzeme, alanında uzman personeller ile gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz tüm bu hizmetler konusunda Ada Dekorasyon firmamızdan hizmet almak isterseniz, bizlere telefon numaralarımızdan 7/24 ulaşabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.